3 تا از مزایای خرید جلیقه ایمنی شبرنگ دار از تولیدی:

zarasafety 2023/10/16

خرید جلیقه ایمنی شبرنگ دار از تولیدی:

همانطور که میدانید خرید هر چیزی از منبع اصلی و تولید کننده آن علاوه بر قیمت خوب و بهینه و کیفیت بسیار بالا،آرامش خاطر خاص و ویژه ای را برای خریدار به همراه دارد.

چرا که مشتری میداند در صورت بروز هر گونه ایراد در محصول،پاسخگویی و پشتیبانی قوی از جانب تولید کننده دریافت خواهد کرد و حتی قادر خواهد بود تغییراتی در رنگ و مدل مجصول مورد نظر خود ایجاد بکند.

برای تولید جلیقه ایمنی شبرنگ دار، از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده می‌شود.

جلیقه ایمنی شبرنگ دار

مراحل تولید جلیقه شبرنگی در زارا سِیفتی:

انتخاب و تهیه مواد اولیه

مواد اولیه برای تولید جلیقه شبرنگ دار باید با کیفیت بالا و قابلیت انطباق با طراحی و دوخت محصول باشند.پارچه‌های خاصی که از نوع پلی‌استر باشند و با روکش پوشیده شده باشند، می‌توانند بهترین گزینه برای تولید جلیقه شبرنگی باشند.

طراحی الگو

بعد از انتخاب مواد اولیه، باید الگوی جلیقه شبرنگی طراحی شود. برای طراحی الگو، ابتدا باید اندازه‌گیری صورت بگیرد که معمولا این نوع جلیقه ها بصورت فری سایز و یک اندازه میباشند.برای طراحی الگو، می‌توان از نرم‌افزارهای مختلف طراحی الگو استفاده کرد و یا همچنین، می‌توان الگوی جلیقه را مثل سایر لباس ها ،به صورت دستی طراحی کرد.

برش پارچه

برای تولید جلیقه شبرنگی، ابتدا باید پارچه ها را به صورت لایه لایه و منظم روی هم پهن کرد و داد.سپس با استفاده از قیچی برش، مواد اولیه برای دوخت جلیقه شبرنگی برش می‌شود.

دوخت

پس از برش و آماده سازی پارچه و مواد اولیه، مرحله دوم تولید جلیقه شبرنگی دوخت است. برای دوخت جلیقه شبرنگی، ابتدا باید قطعات مختلف را به هم وصل کرد و دوخت زد. سپس باید لبه‌های جلیقه را با یک دستگاه خاص برش داد و تا کرد. در نهایت، باید جزئیات جلیقه شبرنگی را به آن اضافه کرد.

توجه:دوخت جلیقه شبرنگی از مراحل پیچیده‌ای برخوردار است که نیاز به دقت و دانش فنی دارد.

کنترل کیفی

بعد از تولید جلیقه شبرنگی، باید کنترل کیفیتی انجام شود تا مطمئن شویم که جلیقه ها به درستی تولید شده‌اند و با مشخصات مورد نظر مشتری سازگار هستند.که از جمله کارها:بازرسی دیداری، بازرسی تصویری و آزمایش‌های فیزیکی و شیمیایی می‌باشد.جلیقه های تولیدی زارا سیفتی دقیقا هم مدل و هم کیفیت فروشگاه های داخلی و خارجی بزرگ نظیر آمازون میباشند.

بسته بندی

پس از کنترل کیفی توسط کارشناسان زارا سِیفتی، جلیقه ها باید با دقت و به درستی بسته بندی شوند تا در حین حمل و نقل و انبار کردن آسیب نبینند..

نکات مهم در تولید جلیقه شبرنگی:

در تولید جلیقه شبرنگی، باید به رعایت استانداردهای ایمنی توجه شود. این استانداردها شامل استفاده از مواد ایمن و تجزیه پذیر و با کیفیت که برای محیط زیست آسیب‌پذیر نیستند، و محافظت از کارگران در فرآیند تولید و استفاده از ابزارهای ایمنی و دستگاه های به روز.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.